Hakkımızda

  İksir Parfüm bir MCC Kozmetik A.Ş. markası ve ürünüdür.

  Firmamız 15 yıldır kozmetik sektöründe İKSİR KOZMETİK olarak faaliyet göstermektedir ve 2016 yılı itibariyle MCC Kozmetik A.Ş. olarak yoluna devam edecektir. Kurulduğu günden bu yana sürekli kalite ve büyüme ivmesinde olan firmamız bugüne kadar birçok başarılı projeye imza atmıştır. İksir ve Samy’s markaları ile parfüm alanında, Eglantine ve Gülhane markaları ile de gül özlü kişisel bakım ürünleri alanında ulusal ve uluslararası başarılar elde etmiştir. Kendini sürekli yenileyen firmamız sektöre başarılı markalar kazandırmak için çalışmalarına devam etmektedir.

  Vizyonumuz; Kişisel bakım ürünleri sektöründe, iç ve dış pazarda yenilikçi, güvenilir markalar oluşturmaktır

  Değerlerimiz; Müşteri memnuniyetini sağlamak, Sürekli gelişmek, iyi olmak, iyi kalmak, İş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerinden taviz vermemek, Katma değer üretebilmek, Hep birlikte gelişmek ve büyümek.


  Geçmiş Tecrübeler

  • 2003

   İlk parfüm üretimlerimiz Isparta’da başladı

  • 2008

   İksir 5 yıl sonra ilk yurt dışı mağazasını parfümün başkenti Fransa’da açtı.

  • 2013

   Parfümeri alanında büyük başarılar elde eden firmamız 2013 yılından itibaren, kişisel bakım ürünleri dalında 2 yeni projeye imza attı.

  • 2016

   Göller Bölgesi’nin en büyük ve en teknolojik fabrikası ile Gül’ün yanı sıra Lavanta, Kekik, Biberiye, Ardıç, ve birçok Tıbbi Aromatik Bitkilerin İşlenebilmesine olanak sağladı.

  • Happy Body , Ala Rose, Josephine , Calcedoine yeni projelerimizden bazıları.

  MCC Kozmetik, üretimden tüketime sosyal sorumluluk anlayışını, markalaşma sürecinin ayrılmaz bir parçası olarak nitelendirmektedir.


  Her biri farklı kategorilerde uzmanlaşan, farklı istek ve beklentilere cevap verebilecek markaların çatısı olma yolunda, bilgiye ve güvene dayalı bir anlayışla adım adım ilerlemektedir.

  Happy Body

  Alarose

  Josephine

  Calcedoine

  En Kaliteli ve En Ucuz Parfüm Çeşitleri

  Her bakımlı kişi şıklığını tamamlamak için tenine uygun parfüm çeşitleri kullanmak ister. Elbette bunu yaparken en kaliteli ve en ucuz parfüm
  çeşitlerini tercih etmek ister. Kaliteli ve ucuz parfüm siteleri içerisinde açık parfüm üretimi konusunda Akdeniz'in En Büyük Üretim Tesislerine sahip olan İksir Parfüm sizlere en ucuz erkek parfümleri ve en ucuz kadın parfümleri konusunda geniş bir yelpaze sunmaktadır. Açık parfüm markaları içerisinde en iyi açık parfüm markası olan İksir Parfüm, sizler için en güzel erkek parfümleri ve en güzel kadın parfümleri sunmaktan gurur ve onur duymaktadır.

  İksir Parfüm - İnternetin Açık Parfümcüsü.