Teslimat Detayları

  Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1-3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. (Hızlı teslimat logosu bulunan ürünler hafta içi 24 saat içinde kargoya teslim edilir, hafta sonu gelen siparişler, takip eden ilk iş günü kargoya verilmektedir ) Teslimat adresinin iksirparfum.com`a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

   

  Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

   

  Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından iksirparfum.com garantisi ile size teslim edilecektir.

   

  Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

   

  iksirparfum.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda; ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir. Bu süreç ile ilgili müşteriye önceden bilgi verilir ve müşterinin beklemek istememesi durumunda ödemesi iade edilir.

  İksir Parfüm - İnternetin Açık Parfümcüsü.