Sıfır Risk ve Kolay İade Sistemi

  Garanti, İptal ve İade Koşulları

  Garanti
  www.iksirparfum.com' da satılan tüm ürünler üretici firma garantisi altındadır. www.iksirparfum.com iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. www.iksirparfum.com sitesinden yapılan tüm alışverişlerde, ürünün yer aldığı paketin kargo görevlisinin yanında açılması, eksik veya hasarlı olan ürünler için tutanak tutturulması gerekmektedir.

  Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

  İade Süresi
  Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, satın aldığınız tarihten itibaren 14 (on dört) gün içinde teslim aldığınız şekli ve ürün faturası ile iade edebilirsiniz.

  İade Şartları
  Ürünün faturası, “Hesabım > Siparişlerim” sayfasından doldurulması gereken iade formu, iade edilecek ürünlerin orijinal kutusu, ambalajı ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ancak www.iksirparfum.com 'un bazı kategorilerinde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir.
  Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
  www.iksirparfum.com 'dan gelen ürünlerin tarafımıza iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1-3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.
  Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilememektedir.

  İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti satıcı tarafından ödenecektir.

  İade Süreci
  Ürün iade ve/veya değişim öncesinde geçerli nedeninizi iksirparfum.com üyeliğinize giriş yaptıktan sonra sipariş geçmişinizden ilgili ürün alanında iade talebinde bulunmalı ve açıklamanızı belirtmelisiniz. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra ürünü tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size “Siparişlerim” sayfasından veya telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

  İade Alınamaz Ürünler
  Hasarlı ve değişecek ürünler www.iksirparfum.com ’a ulaştıktan sonra 3 (üç) işgünü içerisinde işleme alınırlar. Bu işlem basamakları aşağıdaki gibidir.

  - İade ürünler, sorumlusu tarafından teslim alınır, şirket kayıtlarına işlenir.
  - Ürünle ilgili hata tespit edilir, ürün sorumluları tarafından test edilir.
  - Tespit edilen hatalar müşteriye (telefon veya e-posta ile) haber verilir.

  Teslimattan Kaynaklanan Problemler
  Zarar görmüş paket durumunda;

  - Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo firması yetkilisine tutanak tutturulmalıdır.
  - Eğer kargo firması yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.
  - Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.
  - Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda www.iksirparfum.com ’a bildirilmelidir. www.iksirparfum.com en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

  Ürün Arızalarında
  www.iksirparfum.com ’da satılan tüm firmamızın garantisi altında olup değişim işlemleri sadece Genel Merkez ’imiz tarafından yapılmaktadır. Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içeresinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı/sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı taahhüt ederiz.

  Yeni Bir Siparişin İptali
  iksirparfum.com 'dan vermiş olduğunuz yeni bir siparişi iptal etmek isterseniz Müşteri Hizmetleri bölümünden iptal sebebini belirtmeniz gerekir. Bu durum yanlış sipariş verilmesi, ödeme tipi veya ürün değişikliği gibi durumları içerir. Bu maddenin yürürlüğe girmesi için siparişinizin taşıyıcı firmaya teslim edilmemiş olması gerekmektedir. Tarafınıza ulaşan siparişler için bu madde geçerli değildir.

  En Kaliteli ve En Ucuz Parfüm Çeşitleri

  Her bakımlı kişi şıklığını tamamlamak için tenine uygun parfüm çeşitleri kullanmak ister. Elbette bunu yaparken en kaliteli ve en ucuz parfüm
  çeşitlerini tercih etmek ister. Kaliteli ve ucuz parfüm siteleri içerisinde açık parfüm üretimi konusunda Akdeniz'in En Büyük Üretim Tesislerine sahip olan İksir Parfüm sizlere en ucuz erkek parfümleri ve en ucuz kadın parfümleri konusunda geniş bir yelpaze sunmaktadır. Açık parfüm markaları içerisinde en iyi açık parfüm markası olan İksir Parfüm, sizler için en güzel erkek parfümleri ve en güzel kadın parfümleri sunmaktan gurur ve onur duymaktadır.

  İksir Parfüm - İnternetin Açık Parfümcüsü.